Jak możesz pomóc?

"Każdy z nas jest aniołem, który ma tylko jedno skrzydło.
Jeżeli chcemy wzbić się ponad ziemię - musimy wziąć się w objęcia"
                                    - Luciano de Crescenzo -

Szanowni Państwo,

Zapytają Państwo dlaczego właśnie nam? Jest przecież wiele organizacji pożytku publicznego

To prawda, jest ich wiele. Czym więc się wyróżniamy?

POMAGAMY DZIECIOM ZNALEŹĆ PRAWDZIWY DOM !!!

Działamy już od 2000 roku z myślą o rodzinach zastępczych działających na terenie Miasta Nowy Sącz i w jego okolicach.Zrzeszamy rodziny zastępcze zawodowe, niezawodowe i spokrewnione, rodzinne domy dziecka oraz organizatorów, realizatorów i sympatyków rodzicielstwa zastępczego. Realizujemy różnorodne projekty, którym przyświeca idea wzmacniania istniejących zastępczych środowisk rodzinnych oraz pozyskiwanie nowych.

Więcej informacji o naszych projektach i działalności mogą przeczytać Państwo załączonej broszurze (do pobrania na dole strony) oraz na stronach:

oraz uzyskać w siedzibie Stowarzyszenia

ul. Plac Kolegiacki 2 w Nowym Sączu

NIC nie tracąc mają Państwo przywilej przekazanie nam 1% swojego podatku

Jak to zrobić?
TO BARDZO PROSTE :)

Wystarczy że wypełniając odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym PIT (28, 36, 36L, 37, 38),
wpiszecie Państwo numer
KRS: 0000110630 oraz nazwę: STOWARZYSZENIE RODZICIELSTWA ZASTĘPCZEGO "BETLEJEM" W NOWYM SĄCZU

Państwa wsparcie na działalność naszej organizacji poszerza możliwości i zakres realizowanych przez nas programów pomocowych. Dziękujemy zatem w imieniu naszych podopiecznych za wrażliwość i pomoc.

===============================================================

Możesz wesprzeć naszą działalnośc statutową:

Numer konta bankowego:

ŁĄCKI BANK SPÓŁDZIELCZY 45 8805 0009 0000 5845 2008 0001