Aktualnosci

SUBREGIONALNE DNI RODZINY

„Projekt dofinasowany ze środków Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich”

SUBREGIONALNE DNI RODZINY

Nowy Projekt --> Nowe Działania "Konferencja dla Rodzin Zastępczych"

AKADEMIA ODPOWIEDZIALNEGO RODZICIELSTWA ZASTĘPCZEGO

„Projekt dofinansowany ze środków Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich”

Przekaż swój 1%

Zwracamy się z prośbą o przekazanie 1% podatku na rzecz Stowarzyszenia Rodzicielstwa Zastępczego "Betlejem" w Nowym Sączu

Projekt pn. „Profilaktyczny Rajd Rowerowy – Strategia Alternatyw” ZAKOŃCZONY

Marsz dla Życia i Rodziny – wspieramy!

11.10.2015 roku delegacja naszego Stowarzyszenia uczestniczyła w VII Diecezjalnym Marszu dla Życia     i Rodziny. Wydarzenie patronatem honorowym objął Biskup Tarnowski Andrzej Jeż. Było chłodno i wietrznie, co nie przeszkadzało jednak, by godnie się zaprezentować. Swoją obecnością poparliśmy szczytne idee, które niesie za sobą ta impreza. Doskonale wpisuje się ona w cele statutowe naszego Stowarzyszenia.

Profilaktyczny Rajd Rowerowy - szukając alternatyw !

Stowarzyszenie Rodzicielstwa Zastępczego BETLEJEM w Nowym Sączu serdecznie zaprasza środowiska rodzinne subregionu sądeckiego do wzięcia udziału w rajdzie rowerowym połączonym z realizacją warsztatów profilaktycznych.

ABC MŁODEGO OBYWATELA - NOWY PROJEKT DLA MŁODZIEŻY!

Stowarzyszenie Rodzicielstwa Zastępczego „Betlejem” w Nowym Sączu
w partnerstwie z Urzędem Miasta Nowego Sącza przystępuje do realizacji projektu ABC Młodego Obywatela dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Tydzień Radosnego Rodzicielstwa Zastępczego w Nowym Sączu

Miniony tydzień upłynął pod znakiem zajęć, aktywności i atrakcji dedykowanych sądeckim rodzinom zastępczym i ich sympatykom. W dniach 23 – 30 maja w Nowym Sączu odbywał się Tydzień Radosnego Rodzicielstwa Zastępczego pod patronatem Ryszarda Nowaka Prezydenta Miasta Nowego Sącza. Partnerem wydarzeń było Stowarzyszenie Rodzicielstwa Zastępczego „Betlejem” w Nowym Sączu.

Przekaż nam swój 1 % podatku

Przekazując nam swój  1 % pomagasz dzieciom znaleźć prawdziwy DOM!

NIC nie tracąc mają Państwo przywilej przekazania nam 1% swojego podatku

Subscribe to Aktualnosci